W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

PODZIĘKOWANIE ZA WSPÓŁPRACĘ

23.08.2021

Zdjęcie przedstawia strażaków z wrzesińskiej komendy.

Dnia 10.06.2021 roku Wielkopolski Komendant Wojewódzki PSP powierzył pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Słupcy naszemu koledze mł. kpt Robertowi Brzymyszkiewiczowi. Tym samym po 19-latach zdobywania doświadczeń, umiejętności i nienagannej  służby we wrzesińskiej komendzie przyszedł dla Niego czas na zasłużony awans.

Nowy zakres obowiązków, nowe środowisko oraz okres wakacyjnych urlopów dopiero dziś pozwolił uroczyście pożegnać i podziękować naszemu koledze za zaangażowanie i wieloletnią służbę za rzecz ochrony przeciwpożarowej w garnizonie wrzesińskim. Na symbolicznym apelu zebrali się funkcjonariusze i pracownicy cywilni KP PSP we Wrześni i w dowód wdzięczności przekazali koledze Robertowi symboliczny topór strażacki. Po apelu na krótkim spotkaniu znaleźliśmy chwilę, żeby powspominać lata wspólnej służby, a także zapytać mł. kpt Roberta Brzymyszkiewicza o pierwsze tygodnie jego pracy w nowym środowisku.

Zdjęcia (2)