W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#SZCZEPIMYSIĘ- DOWOZIMY NA SZCZEPIENIA

14.04.2021

Dowóz seniorów do punktów szczepień

W ramach  ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19 strażacy powiatu wrzesińskiego pomagają dotrzeć do punktów szczepień osobom, które nie mogą tam dojechać we własnym zakresie.

14 kwietnia 2021 roku Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego we Wrześni otrzymało zgłoszenia o potrzebie przetransportowania czterech osób na szczepienie na terenie gminy Kołaczkowo.

Na miejscu ratownicy zabezpieczeni w środki ochrony indywidualnej (maseczki oraz rękawiczki nitrylowe) przetransportowali 4 osoby do Punktu Szczepień w Kołaczkowie. W transporcie brali udział strażacy z OSP Kołaczkowo, OSP Borzykowo i OSP Wszembórz.

Przypominamy, że pod numerem 989 można uzyskać dostęp do bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19.