W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

WYPADEK W GOZDOWIE

16.04.2021

Wypadek w Gozdowie

16 kwietnia o godzinie 15:59 do SKKP we Wrześni wpłynęła informacja o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Gozdowo (Droga Powiatowa 2917). Po przyjeździe na miejsce zastano samochód po dachowaniu leżący poza jezdnią (na dachu). Cztery osoby uczestniczące w zdarzeniu znajdowały się poza pojazdem (jedna wymagała udzielenia kpp).

Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kpp jednej osobie poszkodowanej przez druhów OSP Gozdowo (wsparcie psychiczne, stabilizacja odcinka szyjnego kręgosłupa, założenie opatrunków osłaniających, termoizolacja, ułożenie na noszach typu deska). Pozostałe trzy osoby podróżujące autem odmówiły udzielenia kpp. Równocześnie  odłączono instalację elektryczną w pojeździe. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.
Osoba poszkodowana została przetransportowana przez ZRM do Szpitala Powiatowego we Wrześni.

W akcji brały udział zastępy: GBA i GCBA JRG Września oraz GBAM OSP Gozdowo.

 

Zdjęcia (2)