W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat personalny - Komenda Powiatowa PSP w Wyszkowie

01.01.2021

Komendant Powiatowy PSP Wyszków klęczy przed pochylonym sztandarem komendy całując go

31 grudnia 2020 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie st. bryg. Jarosław Nowosielski mazowiecki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej wręczył decyzję o odwołaniu ze stanowiska  komendanta powiatowego PSP w Wyszkowie bryg. Marka Krzyżańskiego, w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.

 

Z dniem 1 stycznia 2021 roku st. bryg. Jarosław Nowosielski mazowiecki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku komendanta powiatowego PSP w Wyszkowie st. bryg. Sławomirowi Pietrzakowi.

 

31 grudnia 2020 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Wyszkowie bryg. Marek Krzyżański pożegnał się ze sztandarem, służbą i funkcjonariuszami Komendy Powiatowej PSP w Wyszkowie, w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.

 

Zdjęcia (1)