W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat personalny Komenda Powiatowa PSP Wyszków

30.04.2021

Na zdjęciu funkcjonariusz w mundurze wyjściowym

Z dniem 1maja 2021r. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie mianował na stanowisko Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej PSP w Wyszkowie kpt. Daniela Wachowskiego, dotychczasowego Zastępcę Dowódcy Zmiany trzeciej.

Uroczystego wręczenia aktu mianowania dokonał podczas uroczystej zmiany słuzby st. kpt. Rafał Balcer Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie, w obecności swojego Zastępcy st. bryg. Sławomira Pietrzaka oraz zmian służbowych JRG.

Pan kpt. Daniel Wachowski urodził się 8 czerwca 1989 roku w Wyszkowie. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 2009 roku jako kadet Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. W 2011 roku został skierowany do dalszego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie. W 2014 roku uzyskał tytuł inżyniera pożarnictwa kończąc studia I stopnia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. W kolejnych latach ukończył studia II stopnia na Europejskiej Uczelni Informatyczno-Ekonomicznej w Warszawie uzyskując tytuł magistra. W dniu 1 kwietnia 2020 roku został mianowany na stanowisko Zastępcy Dowódcy Zmiany.

 

Opracowanie: st. bryg. Pietrzak Sławomir - Oficer prasowy KP PSP Wyszków

Zdjęcia (3)