Powrót

Złotów - szkoleniowo i historycznie

22.06.2026

zespół organizacyjny złotowskiego wydania Krajowego Treningu Pierwszej Pomocy

20 czerwca 2026 r. strażacy ze złotowskiej komendy PSP, wspólnie z innymi służbami i instytucjami aktywnie włączyli się w działania realizowane w ramach Krajowego Treningu Pierwszej Pomocy, promując zagadnienia związane z udzielaniem pomocy medycznej oraz budowaniem odporności społeczeństwa w ramach Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

Tego samego dnia odbyła się również inauguracja wystawy zorganizowanej przez Muzeum Ziemi Złotowskiej pt. „Pali Się”, na której zaprezentowano liczne eksponaty oraz elementy strażackiego wyposażenia, użytkowanego w minionych dekadach. W rolę przewodników oprowadzających licznie przybyłych gości włączyli się m.in. Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP oraz Komendant Powiatowy PSP.

 

Opracowanie: Zespół Prasowy KP PSP

Zdjęcia: KP PSP Złotów

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}