Jubileusz 100-lecia Pana Edwarda Fertacza
19.05.2025
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z dumą i radością informuje o wyjątkowym jubileuszu – setnych urodzinach Pana Edwarda Fertacza, który łączy w sobie wartości tradycji, rodziny i pracowitości.
Pan Edward urodził się w miejscowości Jaskrów. Przed laty osiedlił się w gminie Kietrz, gdzie poznał swoją żonę Janinę. Owocem ich wspólnego życia jest pięcioro dzieci, pięcioro wnucząt oraz dwoje prawnuków. Jubilat przez całe życie związany był z rolnictwem i lokalną społecznością. Jego pasją, do dziś aktywnie pielęgnowaną, jest czytanie książek, co stanowi ważny element codziennego życia i źródło nieustannego rozwoju.
Uroczystość jubileuszowa odbyła się w gronie rodziny, bliskich i przedstawicieli władz lokalnych. Gminę Kietrz reprezentowała burmistrz Dorota Przysiężna-Bator, która złożyła jubilatowi serdeczne życzenia i gratulacje.
KRUS reprezentował zastępca dyrektora Oddziału Regionalnego w Opolu Piotr Czechowski, który złożył Panu Edwardowi życzenia zdrowia, spokoju i dalszych lat pełnych rodzinnego ciepła oraz wręczył Panu Edwardowi list gratulacyjny Prezesa Kasy z informacją o przyznaniu honorowego dodatku dla 100-latków.
Pan Edward Fertacz jest przykładem, jak siła charakteru, pracowitość i miłość do rodziny mogą przełożyć się na piękne, długie życie. Z okazji setnych urodzin składamy Panu Edwardowi najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz dalszych spokojnych lat w gronie najbliższych.