Powrót

Stoisko Informacyjno-Prewencyjne „Polskie Smaki w Studzieńcu”

22.07.2026

Siedmioro osób stoi w tle baneru i stoiska informacyjno-prewencyjnego KRUS podczas imprezy masowej „Polskie smaki w Studzieńcu. Na zdjęciu laureaci konkursu trzymają w ręku nagrody rzeczowe ufundowane przez KRUS.

W piątek 12 czerwca 2026 r., w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu Placówka Terenowa KRUS w Sierpcu wystawiła stoisko informacyjno-prewencyjne na imprezie Polskie Smaki w Studzieńcu. Chętni uczestnicy wydarzenia przystąpili do sprawdzenia swojej wiedzy w konkursie KRUS z zakresu BHP. Za udział w konkursie uczestnicy otrzymali materiały prewencyjne, laureaci konkursu otrzymali nagrody poprawiające bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym ufundowane przez KRUS. Stoisko odwiedziło około 35 osób, którym wręczono broszury i ulotki.

W wydarzeniu KRUS reprezentowali: Kierownik PT KRUS w Sierpcu Monika Ostrowska, Inspektor Wieloosobowego Stanowiska Pracy ds. Prewencji, Rehabilitacji i Orzecznictwa Lekarskiego Martyna Nowakowska, Referent Wieloosobowego Stanowiska Pracy ds. Świadczeń Kamila Ożdżeńska.
 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}