Doskonalenie zawodowe
18.06.2026
W dniach 16-18 czerwca 2026 r. w Jednostkach Ratowniczo – Gaśniczych oraz w Stanowiskach Kierowania woj. pomorskiego odbyło się szkolenie wideokonferencyjne w ramach doskonalenia zawodowego. W trzydniowych zajęciach wzięły udział łącznie 793 osoby, a ich głównym tematem były „Specyfikacja, parametry techniczne oraz możliwości wykorzystania skutera wodnego w działaniach PSP.”.
Szkolenie przeprowadził kpt. Jakub Kot - zastępca dowódcy zmiany z JRG 3 Ustka - KM PSP Słupsk
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie!
Już w przyszłym tygodniu strażacy wezmą udział w kolejnym szkoleniu, którego tematem będzie „Zagrożenia i działania ratownicze podczas zdarzeń z udziałem autobusów wodorowych.”
Opracowanie i zdjęcia: Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku z siedzibą w Słupsku