Powrót

Doskonalenie zawodowe

25.06.2026

Doskonalenie zawodowe

W dniach 23-25 czerwca 2026 roku w Jednostkach Ratowniczo – Gaśniczych oraz w Stanowiskach Kierowania woj. pomorskiego odbyło się szkolenie wideokonferencyjne w ramach doskonalenia zawodowego. W trzydniowych zajęciach wzięły udział łącznie 793 osoby, a ich głównym tematem były „Zagrożenia i działania ratownicze podczas zdarzeń z udziałem autobusów wodorowych”.

Szkolenie przeprowadził kpt. Andrzej Zalewski - dowódca Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 Rumia KP PSP Wejherowo.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie!

Już w przyszłym tygodniu strażacy wezmą udział w kolejnym szkoleniu, którego tematem będzie „RIT i rota asekuracyjna- Taktyka ratowania strażaka podczas działan ratowniczo-gaśniczych

Opracowanie: Ośrodek Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku z siedzibą w Słupsku
Zdjęcia: JRG 2 Rumia  KP PSP Wejherowo

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}