W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Unseen Soundwalks - Powstanie Warszawskie

01.08.2020

Projekt "Unseen Soundwalks" to spacer dźwiękowy po miejscach, które zniknęły z mapy stolicy Polski

unseen soundwalks

Portal Culture.pl przedstawia 10 odcinków spacerownika Unseen Soundwalks: Powstanie Warszawskie ’44 (w angielskiej i polskiej wersji językowej) , relacjonującego najważniejsze wydarzenia  powstańczego zrywu. Uzupełnieniem podcastów są przygotowane przez Muzeum Powstania Warszawskiego filmy, wykorzystujące współczesne i archiwalne zdjęcia, a także ścieżkę dźwiękową z filmu "Powstanie Warszawskie".

Zarówno podcasty, których autorem jest John Beauchamp, jak i filmy są formą przygotowaną specjalnie na okres ograniczonej kwarantanny. Po powrocie do normalnego ruchu turystycznego Culture.pl przedstawi "Unseen Soundwalk" jako aplikację dla zagranicznych gości zwiedzających stolicę.

Spacerownik do wysłuchania na platformach podcastowych, stronie Culture.pl oraz w aplikacji mobilnej Echoes z geolokalizacją.

Link do podcastów: https://unseensoundwalks.libsyn.com/