W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Targi edukacyjne on-line dla zainteresowanych studiami w Polsce

07.12.2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) organizuje wirtualne targi edukacyjne dla kandydatów zainteresowanych studiami w Polsce.

d

Targi NAWA to wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z ponad 30 najlepszymi polskimi uczelniami bez konieczności wychodzenia z domu. Na stronie www.rsgp.webexpo.pl przyszli studenci będą mieć możliwość rozmowy (na czacie i Skype) z przedstawicielami uniwersytetów oraz NAWA i zadawania pytań dotyczących programów studiów, rekrutacji, dostępności stypendiów i opłat za studia oraz na wszelkie inne tematy.

Dostępne będą szczegółowe informacje o ofertach uczelni, zorganizowana zostanie seria webinariów z udziałem NAWA i wybranych uniwersytetów. Opowiemy dlaczego warto planować swoją edukację i karierę w Polsce. Przedstawimy najważniejsze kwestie dotyczące systemu szkolnictwa wyższego w Polsce, wskażemy gdzie szukać informacji na temat studiów i na co zwracać uwagę. Swoimi doświadczeniami podzielą się studenci i naukowcy z regionu studiujący lub współpracujący z Polską. Wszystko to bez pośredników i bez żadnych opłat.

Wydarzenie rozpocznie się webinarium z udziałem NAWA i naszych „cyfrowych Ambasadorów” z regionu o 22:00 czasu polskiego https://tjclick.clickmeeting.com/study-in-poland-virtual-education-fairs-by-nawa-for-latin-america?_ga=2.203758167.699128187.1606994430-1870173194.1602755580

Zapraszamy w piątek 11 grudnia od 22:00 do 12 grudnia 2:00 czasu polskiego na www.rsgp.webexpo.pl oraz do zadawania pytań dot. targów na fanpage NAWA na Facebooku https://www.facebook.com/readystudygopoland/