Kadra pedagogiczna
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH (2022/2023)
dr hab. Joanna Chudy – podstawy fotografii i filmu, projektowanie multimedialne
mgr Adrian Czyż – specjalność artystyczna (techniki graficzne) / specjalizacja (techniki druku artystycznego), grafika komputerowa, podstawy projektowania
dr hab. Krzysztof Dadak – rysunek i malarstwo, specjalność artystyczna (techniki graficzne) / specjalizacja (techniki druku artystycznego)
mgr Dorota Dusińska – historia sztuki; wychowawstwo – klasa 5 b
mgr Mariusz Horeczy – rysunek i malarstwo, podstawy projektowania; wychowawstwo – klasa 3 b
mgr Iwona Korus – specjalność artystyczna (techniki graficzne) / specjalizacja (techniki druku artystycznego, projektowanie graficzne) rysunek i malarstwo; wychowawstwo – klasa 2 a
mgr Ryszard Kwak – rzeźba; wychowawstwo – klasa 3 a
dr Piotr Kwaśny – specjalność artystyczna (formy użytkowe – wzornictwo) / specjalizacja (tkanina artystyczna), rysunek i malarstwo, podstawy projektowania, wychowawstwo – klasa 1c
dr Klaudia Lata – rysunek i malarstwo,wychowawstwo – klasa 1b
mgr Natalia Dmoch-Kowal – specjalność artystyczna (techniki graficzne) / specjalizacja (projektowanie graficzne)
mgr Sylwia Rakowska – specjalność artystyczna (formy użytkowe – wzornictwo) / specjalizacja (tkanina artystyczna), podstawy projektowania
dr Agata Ruman – rysunek i malarstwo, podstawy projektowania; wychowawstwo – klasa 4 a
mgr Małgorzata Urbańczyk-Luranc – specjalność artystyczna (techniki graficzne) / specjalizacja (projektowanie graficzne), podstawy projektowania
mgr Bartłomiej Zygmunt-Siegmund – rysunek i malarstwo, specjalność artystyczna (techniki graficzne) / specjalizacja (projektowanie graficzne), podstawy projektowania
dr Aleksandra Czudek - pecjalność artystyczna (techniki graficzne), podstawy projektowania
–
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH (2022/2023)
mgr Barbara Cyran – wychowanie fizyczne
mgr Helena Czaderna – chemia
mgr Alicja Filek – język francuski
mgr Agnieszka Fuczik – język polski; wychowawstwo – klasa 5 a
mgr Kinga Pietraszko – geografia
mgr Magdalena Harężlak – język angielski;
mgr Marian Jarczyk – edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Jadwiga Jarosz – język polski, biblioteka szkolna; wychowawstwo – klasa 4 b
mgr Agnieszka Kitlińska-Kisiel – język angielski
mgr Szymon Kłusek – geografia
ks. mgr Paweł Krężołek – religia
mgr Anna Kruliczak – matematyka, informatyka
mgr Małgorzata Kumorek – biblioteka szkolna; wychowawstwo – klasa 3 c
mgr Barbara Kwaśniewska – języka angielski; wychowawstwo – klasa 4 c5 PLSP
mgr Sebastian Legutko – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość, podstawy przedsiębiorczości; wychowawstwo – klasa 2 b
mgr Justyna Moruś – filozofia, etyka; wychowawstwo
mgr Anna Nawrocka – wychowanie fizyczne; wychowawstwo – klasa 2 c
mgr Marzena Rak – matematyka
mgr Andrzej Rubinkiewicz – historia
mgr Magdalena Syc – biologia, chemia,wychowawstwo – klasa 1a
mgr Bożena Tarczoń – matematyka, fizyka
mgr Alicja Waloszek – informatyka
–
mgr Katarzyna Patykiewicz – psycholog
mgr Agnieszka Brawańska – pedagog, pedagogika specjalna
- Pierwsza publikacja:
- 13.12.2022 10:43 Szymon Kłusek
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Szymon Kłusek
Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
---|---|---|
Kadra pedagogiczna | 3.0 | 23.09.2023 17:28 Szymon Kłusek |
Kadra pedagogiczna | 2.0 | 14.02.2023 14:47 Szymon Kłusek |
Kadra pedagogiczna | 1.0 | 13.12.2022 10:43 Szymon Kłusek |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP