Kwalifikacje na wystawę pokonkursową VI Ogólnopolskiego Biennale Fotografii Użytkowej WODA
21.06.2026
Prace trzech naszych uczennic - Magdaleny Malcharek, Doroty Dowbeckiej i Franciszki Pitury – zostały zakwalifikowane na wystawę pokonkursową VI Ogólnopolskiego Biennale Fotografii Użytkowej WOD.
Nauczycielka prowadząca: dr hab. Joanna Chudy