Powrót

Wycieczka do Zakopanego

15.06.2026

Kilkudziesięcioosobowa grupa młodych ludzi na tle wysokich gór

W dniach 28-30 kwietnia 2026 r. klasy 1a i 1b wzięły udział w wycieczce do Zakopanego. Programie znalazły się:

- Morskie Oko (trasa z Palenicy Białczańskiej),

- Dolina Kościeliska,

- Jaskinia Mroźna,

- Schronisko na Hali Ornak,

- ognisko,

- Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem,

- Galeria Władysława Hasiora.

 

Opieka: p. Barbara Cyran, p. Jadwiga Jarosz, dr Klaudia Lata.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}