Tytuł/stanowisko: Pracownik obsługi PLSP im. C. K. Norwida w Lublinie

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie zatrudni od dnia 24 kwietnia 2023 r. pracownika na stanowisko: robotnik do pracy lekkiej.

Wykształcenie: Podstawowe
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 30-04-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Zatrudnienie od 1 czerwca 2023 roku na okres próbny - 3 miesiące

Zakres obowiązków

1)    utrzymywanie czystości w przydzielonym rejonie sprzątania poprzez codzienne wykonywanie czynności:
a)    wycieranie na wilgotno kurzy,
b)    wietrzenie pomieszczeń,
c)    zmywanie podłóg,
d)    podlewanie i pielęgnowanie kwiatów,
e)    uzupełnianie mydła w pojemnikach,
f)    mycie i odkażanie sanitariatów.
2)    zabezpieczenie pomieszczeń przed kradzieżą, włamaniem - zamykanie okien, drzwi;
3)    sprzątanie okresowe podczas ferii, wakacji, przerw świątecznych obejmujące gruntowne porządki w wyznaczonych do codziennego sprzątania pomieszczeń: mycie okien, pastowanie podłóg, trzepanie dywanów, zmianę zasłon, firan i itp.;

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: lubelskie
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie, ul. Muzyczna 10a, 20-612 Lublin

Wymagania

Niezbędne:

  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku pracownika obsługi
  • wysoka kultura osobista

Dodatkowe:

  • komunikatywność
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny – podanie o pracę
  • kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie Pobierz
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (do pobrania na dole strony)
  • inne, które kandydat uważa za ważne dla jego przyszłej pracy

  • Osoba kontaktowa: Michał Kołczewski - specjalista ds. kadr
  • Telefon: 81 532-72-39
  • Adres: PLSP im. C. K. Norwida w Lublinie, ul. Muzyczna 10a, 20-612 Lublin

Materiały

Oświadczenie RODO kandydata do pracy
kandydat-do-pracy.pdf 0.18MB
Pierwsza publikacja:
06.03.2023 09:00 Piotr Krasowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Piotr Krasowski
Oferta pracy pracownik obsługi 2.0 23.05.2023 10:13 Piotr Krasowski
Oferta pracy pracownik obsługi 1.0 06.03.2023 09:00 Piotr Krasowski