W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wystawa Plenerowa w Łazienkach Królewskich

23.11.2025

25-11-14-Wieszanie wystawy Łazienki

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej Wystawy Plenerowej, prezentowanej w Łazienkach Królewskich. Ekspozycja obejmuje wybrane prace malarskie naszych absolwentów z lat 1993–2018 oraz fotografie pochodzące z kronik szkolnych prowadzonych w latach 1951–2010.

Wystawę można podziwiać do końca listopada przy ulicy Agrykolaod strony Alei Chińskiej.

Za przygotowanie wystawy serdecznie dziękujemy nauczycielom rysunku i malarstwa: Jerzemu Mierzwiakowi oraz Arkadiuszowi Glegole.

zdjęcia: Wiktor Kasprzyk

Od 12 listopada można oglądać wystawę plenerową poświęconą historii PLSP oraz twórczości uczniów. Wystawa znajduje się w Galerii Plenerowej Muzeum Łazienki Królewskie przy ulicy Agrykoli, od strony Alei Chińskiej

Serdecznie zapraszamy! 

 

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}