W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sukces Uczniów PLSP im. A. Kenara w 2. Ogólnopolskim Biennale Form Rzeźbiarskich i Użytkowych

23.07.2025

Grafika przedstawia informację o II Ogólnopolskim Biennale Form Rzeźbiarskich i Użytkowych organizowanym przez Centrum Edukacji Artystycznej. Napis w kolorze białym i błękitnym wkomponowany jest w niebieski prostokąt. Po lewej stronie prostokąta widzimy dodatkowo elementy graficzne składające się z figur geometrycznych, el. białe, szare w czarne paski i czarne.

Z satysfakcją informujemy, że w 2. Ogólnopolskim Biennale Form Rzeźbiarskich i Użytkowych organizowanym przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie nasi uczniowie zdobyli nagrody i wyróżnienia:

II Nagrodę w kategorii formy użytkowe: ubiór, kostium zdobyła MARTYNA LASZCZYK z kl. 3C - nauczyciel prowadzący: dr Piotr Pandyra, nauczyciel zawodu: Anna Seman,

II Nagrodę w kategorii formy rzeźbiarskie zdobyła POLA TYLKA z kl. 4A - nauczyciel: mgr Andrzej Mrowca,

Wyróżnienia w tej samej kategorii zdobyły: MAJA SOCHACKA z kl. 4A i HANNA RABIASZ z kl. 3A - nauczyciel: mgr Andrzej Mrowca.

W wystawach konkursowych, które miały miejsce w PLSP im. Józefa Pankiewicza w Katowicach i PLSP Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie brały udział prace uczniów z Tkaniny Artystycznej: Franciszka Budza, Julii Wilkus, Idy Kurkiewicz-Grocholskiej, Zofii Sakrajda, Łucji Romaniszyn, Marceliny Obrochty z kl. 2B, Wiktorii Zwijacz kl. 3C oraz Zuzanny Pietrzyk z kl. 3C - nauczyciel prowadzący: dr hab. Małgorzata Buczek-Śledzińska, nauczyciel zawodu: mgr Zofia Polak.

Projektowanie ubioru reprezentowały prace: Martyny Plewy, Zofii Ziobrowskiej, Oliwii Kobylak z kl. 3C i Oliwii Wójciak z kl. 2B - nauczyciel prowadzący: dr Piotr Pandyra, nauczyciel zawodu: Anna Seman.

Meblarstwo Artystyczne reprezentowała praca Piotra Majkrzaka z kl. 4B - nauczyciel prowadzący: mgr Magdalena Bilczewska-Wiśniewska, nauczyciel zawodu: mgr Wojciech Bachleda-Dorcarz.

Snycerstwo - produkt wzorniczy reprezentowały prace: Joanny Bochenek, Barbary Wyrostek, Amelii Kutwin, Martyny Kubasik z kl. 3B - nauczyciel: mgr Ewa Ross-Baczyńska.

Snycerstwo - formy rzeźbiarskie reprezentowały prace: Jakuba Kanownika z kl. 3A i Anny Olejarz z kl. 4A - nauczyciel: mgr Andrzej Mrowca.

Gratulujemy Laureatom!!!

Zdjęcia (26)

{"register":{"columns":[]}}