Tytuł/stanowisko: Konserwator sprzętu i urządzeń elektronicznych

Dyrektor Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu ogłasza nabór na stanowisko pracy: Konserwator sprzętu i urządzeń elektronicznych

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 26-02-2024

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

Wymiar etatu: 1/1

Rodzaj umowy: umowa o pracę, od 1 marca 2024 r.

Ilość wolnych stanowisk: 1

Praca od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków

  •  instalacja, konfiguracja oraz administracja serwerem NAS,
  •  konfiguracja oraz administracja siecią i nadzór nad certyfikatami,
  • nadzór oraz zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz zabezpieczenie baz danych aplikacji dziedzinowych (bieżące wykonywanie kopii zapasowych baz danych aplikacji dziedzinowych oraz zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem osób nieuprawnionych do sieci szkoły ),
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z infrastrukturą informatyczną,
  • nadzór nad prawidłowym licencjonowaniem oprogramowania oraz nadzór nad wykorzystywaniem sprzętu komputerowego w szkole,
  • rozbudowa i wsparcie infrastruktury teleinformatycznej,
  • serwis oraz konserwacja sprzętu komputerowego, drukarek itp.,
  • wdrażanie i nadzór nad elektronicznym obiegiem dokumentów,
  • pełnienie funkcji administratora systemów VULCAN, Office 365,
  • udzielanie wsparcia informatycznego użytkownikom,
  • administrowanie stroną internetową www,

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: lubelskie
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu, ul. Pereca 17, 22-400 Zamość

Wymagania

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie powinna spełniać następujące wymagania:

  • obywatelstwo polskie,
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • wykształcenie średnie o profilu informatyczno-elektronicznym
  • doświadczenie zawodowe – co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku informatyka lub podobnym
  • znajomość zagadnień związanych z siecią LAN i WAN (przełączanie, routing, VLAN, VPN, firewall)
  • bardzo dobra znajomość systemu Windows, pakiet Office
  • dobra znajomość systemów Linux
  • umiejętność użytkowania i administrowania bazami danych (Firebird)
  • znajomość systemów zarządzania treścią internetową (CMS)

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność nawiązywania kontaktu oraz pracy w zespole,
  • sumienność, uczciwość, samodzielność, punktualność, rzetelność,
  • umiejętności niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku pracy.

Niezbędnym jest również znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i instrukcji w zakresie realizacji zadań i obowiązków służbowych w szczególności: regulaminu pracy, przepisów BHP i przeciwpożarowych, przepisów sanitarnych oraz wykonywanie innch czynności zleconych przez dyrekcję szkoły.

Wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. 2018, poz.1000.”
  • podanie o pracę,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegajacej się o zatrudnienie,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • kopie świadectw pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000 w celach przeprowadzenia naboru na ww. stanowisko,
  • dokumenty potwierdzające spełnianie wymagań dodatkowych i inne o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach przydatnych na ww. stanowisku (kopie: zaświadczeń o odbytych kursach, szkoleniach).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie (dopuszczalne umieszczenie danych osobowych nadawcy) z dopiskiem „Nabór na stanowisko Konserwator sprzętu i urządzeń elektronicznych”  listownie lub w sekretariacie Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu Pereca 17, 22-400 Zamość, Oferty, które wpłyną niekompletne lub po określonym terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci, którzy zostaną zakwalifikowani do rozmowy kwalifikacyjnej, zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy. Informacja o wyniku naboru będzie niezwłocznie zamieszczona na stronie Biuletynie Informacji Publicznej szkoły. Nie odsyłamy dokumentów kandydatów. Nie odebrane dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone po upływie 7 dni od dnia rozstrzygnięcia naboru.

  • Osoba kontaktowa: sekretariat szkoły
  • Telefon: 846392322
  • e-mail: sekretariat@lpzamosc.pl
  • Adres: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando ul. Pereca 17, 22-400 Zamość
Pierwsza publikacja:
14.02.2024 11:57 Tomasz Samulak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marzena Tadeusz
Oferta pracy: Konserwator sprzętu i urządzeń elektronicznych 2.0 27.02.2024 12:39 Tomasz Samulak
Oferta pracy: Konserwator sprzętu i urządzeń elektronicznych 1.0 14.02.2024 11:57 Tomasz Samulak