Tytuł/stanowisko: Nauczyciel Rysunku i Malarstwa

Dyrektor Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu ogłasza nabór na stanowisko pracy: Nauczyciel Rysunku i Malarstwa

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 30-06-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

Wymiar etatu: 18/18,

Rodzaj umowy: umowa o pracę, od 1 września 2023 r.

Ilość wolnych stanowisk: 1

Praca od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków

Nauka przedmiotu Rysunek i Malarstwo

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: lubelskie
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu, ul. Pereca 17, 22-400 Zamość

Wymagania

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie powinna spełniać następujące wymagania:

  • obywatelstwo polskie,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne,
  • nieposzlakowana opinia,
  • kwalifikacje do nauczania w szkole artystycznej zgodne z rozporządzeniem MEN z dn. 1 sierpnia 2017 r., Dz.U. 2017 poz. 1575 z późn. zmianami.
  • doświadczenie zawodowe: mile widziany staż pracy na stanowisku o podobnych wymaganiach,
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na w/w stanowisku,

Wymagania dodatkowe:

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu oraz pracy w zespole,
  • Sumienność, uczciwość, samodzielność, punktualność, rzetelność.
  • Umiejętności niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku pracy.

Niezbędnym jest również znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i instrukcji w zakresie realizacji zadań i obowiązków służbowych, w szczególności: regulaminu pracy, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz przepisów sanitarnych.

Osoba zatrudniona na stanowisku, którego dotyczy nabór zobowiązana będzie między innymi do wykonywania niżej wymienionych czynności:

Art. 42 ust. 2 Karty Nauczyciela stanowi, że w ramach 40-godzinnego czasu pracy oraz ustalonego wynagrodzenia nauczyciela jest zobowiązany:

  • w ramach pensum: realizować zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze, prowadzone bezpośrednio z uczniami lub wychowankami albo na ich rzecz,
  • wykonywać inne czynności i zajęcia wynikające z zadań statusowych szkoły, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć opiekuńczych i wychowawczych wynikających z potrzeb i zainteresowań uczniów,
  • realizować plan dydaktyczno-wychowawczy według tygodniowego rozkładu zajęć,
  • realizować program kształcenia, wychowania i opieki w powierzonych przedmiotach, klasach,
  • systematyczne i zgodne z regulaminem prowadzić dziennik elektroniczny,
  • troszczyć się o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć dydaktycznych, na przerwach śródlekcyjnych, a także na wycieczkach, rajdach, warsztatach, plenerach, kółkach zainteresowań i uroczystościach szkolnych,
  • pełnić dyżury zgodnie z tygodniowym harmonogramem dyżurów,
  • prowadzić działalności innowacyjne za zgodą dyrektora szkoły i rady pedagogicznej,
  • realizować inne czynności zlecone przez dyrekcję szkoły i przełożonego zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. 2018, poz.1000.”
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • kopie świadectw pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000 w celach przeprowadzenia naboru na w/w stanowisko,
  • oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na w/w stanowisku.
  • dokumenty potwierdzające spełnianie wymagań dodatkowych i inne o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach przydatnych na w/w stanowisku (kopie: zaświadczeń o odbytych kursach, szkoleniach).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie (dopuszczalne umieszczenie danych osobowych nadawcy) z dopiskiem „Nabór na stanowisko nauczyciel rysunku i malarstwa”  listownie lub w sekretariacie Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu Pereca 17, 22-400 Zamość, Oferty, które wpłyną niekompletne lub po określonym terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci, którzy zostaną zakwalifikowani do rozmowy kwalifikacyjnej, zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej należy przedstawić oryginały wymaganych dokumentów. Informacja o wyniku naboru będzie niezwłocznie zamieszczona na stronie Biuletynie Informacji Publicznej szkoły. Nie odsyłamy dokumentów kandydatów. Nie odebrane dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone po upływie 7 dni od dnia rozstrzygnięcia naboru

  • Osoba kontaktowa: sekretariat szkoły
  • Telefon: 846392322
  • e-mail: sekretariat@lpzamosc.pl
  • Adres: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando ul. Pereca 17, 22-400 Zamość
Pierwsza publikacja:
21.06.2023 12:09 Tomasz Samulak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marzena Tadeusz
Oferta pracy: Nauczyciel Rysunku i Malarstwa 3.0 14.02.2024 11:14 Tomasz Samulak
Oferta pracy: Nauczyciel Rysunku i Malarstwa 2.0 07.07.2023 12:35 Tomasz Samulak
Oferta pracy: Nauczyciel Rysunku i Malarstwa 1.0 21.06.2023 12:09 Tomasz Samulak