Tytuł/stanowisko: Sprzątaczka

Dyrektor Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu ogłasza nabór na stanowisko pracy: Sprzątaczka

Wykształcenie: Podstawowe
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 30-06-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

Wymiar etatu: 1/1
Rodzaj umowy: umowa na dwu miesięczny okres próbny, po okresie próbnym umowa na czas określony.
Ilość wolnych stanowisk: 1
Praca od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku, którego dotyczy nabór zobowiązana będzie między innymi do wykonywania niżej wymienionych czynności:

  • codzienne otwieranie i zamykanie szkoły przy ul. Pereca.
  • przeprowadzenie dezynfekcji urządzeń sanitarno – higienicznych,
  • sprzątnie pomieszczeń lekcyjnych, korytarzy, toalet w ustalonym rejonie szkoły,
  • pełnienie dyżurów związanych z wywiadówkami i imprezami szkolnymi zgodnie z ustaleniami dyrekcji szkoły
  • wykonanie innych czynności zleconych przez dyrekcję szkoły i przełożonego zgodnie z zajmowanym stanowiskiem pracy

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: lubelskie
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu, ul. Pereca 17, 22-400 Zamość

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • książeczka badań do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zadań na zajmowanym stanowisku,
  • korzystanie z pełni praw publicznych oraz niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie
  • dyspozycyjność,
  • obywatelstwo polskie.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętność pracy z urządzeniami czyszczącymi mechanicznymi oraz ręcznymi,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w pracę oraz rzetelne wykonywanie powierzonych czynności.

  • CV opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. 2018, poz.1000.”
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • kopie świadectw pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej,
  • posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000 w celach przeprowadzenia naboru na w/w stanowisko,
  • oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na w/w stanowisku.
  • dokumenty potwierdzające spełnianie wymagań dodatkowych i inne o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach przydatnych na w/w stanowisku (kopie: zaświadczeń o odbytych kursach, szkoleniach).

Informacje dodatkowe

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie (dopuszczalne umieszczenie danych osobowych nadawcy) z dopiskiem „Nabór na stanowisko sprzątaczka” listownie lub w sekretariacie Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu Pereca 17, 22-400 Zamość, Zgłoszenia kandydatów, które wpłyną po terminie, niepodpisane, złożone w inny sposób niż określony w ogłoszeniu lub bez kompletu wymaganych dokumentów, nie wezmą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Ogłoszenie o naborze oraz wszelkie informacje związane z przedmiotowym postępowaniem rekrutacyjnym umieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej prowadzonym pod adresem https://www.gov.pl/web/plastykzamosc/mapa-strony?show-bip=truena tablicy ogłoszeń w siedzibie Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu Pereca 17, 22-400 Zamość. Postępowanie naboru prowadzone przez komisję będzie polegało na analizie ofert i rozmowie kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej, kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Ostateczna decyzja o zatrudnieniu należy do Dyrektora Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu Pereca 17, 22-400 Zamość Informacje dotyczące wyniku naboru będą podane do wiadomości na tablicy informacyjnej w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu Pereca 17, 22-400 Zamość Nie odsyłamy dokumentów kandydatów. Nieodebrane dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone po upływie 7 dni od dnia rozstrzygnięcia naboru.

  • Osoba kontaktowa: sekretariat szkoły
  • Telefon: 846392322
  • e-mail: sekretariat@lpzamosc.pl
  • Adres: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando ul. Pereca 17, 22-400 Zamość
Pierwsza publikacja:
21.06.2023 09:09 Tomasz Samulak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marzena Tadeusz
Oferta pracy: Sprzątaczka 4.0 13.02.2024 09:09 Tomasz Samulak
Oferta pracy: Sprzątaczka 3.0 07.07.2023 12:35 Tomasz Samulak
Oferta pracy: Sprzątaczka 2.0 21.06.2023 12:11 Tomasz Samulak
Oferta pracy: Sprzątaczka 1.0 21.06.2023 09:09 Tomasz Samulak