W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sztuka lalkowa - spotkanie z Panem Markiem Bieganowskim

02.10.2025

zdjęcie , dwie drewniane pacynki ułożone na stole

2 października br. gościliśmy w naszej szkole Pana Marka Bieganowskiego, absolwenta PLSP im. B. Morando w Zamościu, zawodowo związanego z Akademią Sztuk Teatralnych - Filia we Wrocławiu.

Pan Marek Bieganowski zabrał nas w fascynującą podróż do świata, gdzie głównym środkiem wyrazu artystycznego i nośnikiem ekspresji jest lalka: marionetka, kukiełka, pacynka, jawajka, animowana przez aktora-lalkarza. Nasz gość podzielił się z nami wiedzą techniczną z obszaru lalkarstwa oraz ciekawostkami z zakresu historii sztuki lalkowej.

Jesteśmy wdzięczni Panu Markowi za przyjęcie zaproszenia i wizytę w naszym liceum!

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}