W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sprawca podejrzany o kierowanie pojazdem pomimo cofnięcia mu uprawnień zasiądzie na ławie oskarżonych. Sprawa Prokuratury Rejonowej w Goleniowie.

12.10.2021

temida

Prokurator Rejonowy w Goleniowie skierował do Sądu akt oskarżenia wobec mężczyzny podejrzanego o kierowanie w dniu 28 czerwca 2021r. samochodem osobowym pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami tj. o czyn z art.  180 a kk.

Prokurator Rejonowy w Goleniowie skierował do Sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, któremu zarzucono, że w dniu 28 czerwca 2021r. na drodze publicznej DW 113 kierował samochodem marki BMW, nie stosując się tym samym do wydanej przez organ decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Podejrzany (l. 34) nie był dotąd karany sądownie.

Za zarzucany podejrzanemu czyn z art. 180 a kk grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2, a także zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

{"register":{"columns":[]}}