Powrót

„Gitarowe NasTroje”

22.06.2026

Na zdjęciu uchwycono moment występu na scenie ucznia naszej szkoły podczas IX Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego Szkół Muzycznych Pierwszego Stopnia „Gitarowe NasTroje”, który odbył się 11 czerwca 2026 roku w Warszawie. W centralnej części kadru znajduje się uczeń Jan Szabat ubrany na galowo. Po prawej stronie widać na scenie fortepian po lewej baner reklamowy sponsora.

Sukces naszego ucznia w IX Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Gitarowe  NasTroje”

11 czerwca 2026 roku w Warszawie, w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia nr 5 im. Henryka Wieniawskiego, odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Szkół Muzycznych I stopnia „Gitarowe NasTroje”. Naszą szkołę reprezentował Jan Szabat, uczeń klasy III c. 6-letniego klasy gitary pani Iwony Grabowskiej. W gronie młodych gitarzystów z całej Polski Jan zaprezentował wysoki poziom artystyczny i zdobył II miejsce.
Gratulujemy!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}