„Gitarowe NasTroje”
22.06.2026
Sukces naszego ucznia w IX Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Gitarowe NasTroje”
11 czerwca 2026 roku w Warszawie, w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia nr 5 im. Henryka Wieniawskiego, odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Szkół Muzycznych I stopnia „Gitarowe NasTroje”. Naszą szkołę reprezentował Jan Szabat, uczeń klasy III c. 6-letniego klasy gitary pani Iwony Grabowskiej. W gronie młodych gitarzystów z całej Polski Jan zaprezentował wysoki poziom artystyczny i zdobył II miejsce.
Gratulujemy!