Powrót

II Konkurs Gitarowy „Artis”

15.06.2026

Biały dyplom, napisy, loga sponsorów, po prawej stronie grafika gitary

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach uczniów klasy gitary.

Uczeń klasy I c. 4 Bartłomiej Szypulski zdobył I miejsce w grupie I oraz Jan Szabat z klasy III c. 6 wyróżnienie w grupie II podczas II Konkursu Gitarowego „Artis” – edycja online 🏆Serdecznie gratulujemy gitarzystom oraz nauczycielce Iwonie Grabowskiej i życzymy kolejnych sukcesów!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}