Wiktoria Jopek "Mistrz miniatury 2026"

Grafika przedstawia dyplom utrzymany w biało-czerwonej kolorystyce z jasnym tłem ozdobionym motywami nut oraz ilustracjami instrumentów muzycznych i zapisów nutowych. W centralnej części umieszczono informację o przyznaniu III Nagrody Wiktorii Jopek w III Ogólnopolskim Konkursie „Mistrz Miniatury 2026”, a poniżej znajdują się nazwiska członków jury. Na dyplomie podano także miejsce i termin konkursu: Poznań, 6–8 czerwca 2026 roku.

🎼 Wiktoria Jopek z III nagrodą! 🥈

Miło nam poinformować, że Wiktoria Jopek, uczennica z klasy pani Iryny Bojczuk zdobyła III nagrodę w prestiżowym III Ogólnopolskim Konkursie „Mistrz Miniatury 2026”, który odbył się w Poznaniu w dniach 6–8 czerwca 2026 r.

Dyplomem za wzorowe przygotowanie ucznia został odznaczony także naucziel Wiktorii, pani Iryna Bojczuk.

Serdecznie gratulujemy sukcesu oraz życzymy dalszych muzycznych osiągnięć i satysfakcji z artystycznej drogi 🎶

👏👏👏

 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}