Wiktoria Jopek "Mistrz miniatury 2026"
🎼 Wiktoria Jopek z III nagrodą! 🥈
Miło nam poinformować, że Wiktoria Jopek, uczennica z klasy pani Iryny Bojczuk zdobyła III nagrodę w prestiżowym III Ogólnopolskim Konkursie „Mistrz Miniatury 2026”, który odbył się w Poznaniu w dniach 6–8 czerwca 2026 r.
Dyplomem za wzorowe przygotowanie ucznia został odznaczony także naucziel Wiktorii, pani Iryna Bojczuk.
Serdecznie gratulujemy sukcesu oraz życzymy dalszych muzycznych osiągnięć i satysfakcji z artystycznej drogi 🎶
👏👏👏