"Muzyczny początek lata" - 16.06.2026
09.06.2026
We wtorek, 16 czerwca 2026 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie będzie miał miejsce koncert "Muzyczny początek lata" w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie. Koncert, będący muzycznym podsumowaniem roku szkolnego, stał się już tradycją w życiu szkoły. Uczniowie na scenie zaprezentują swoje umiejętności doskonalone przez cały rok pod czujnym okiem pedagogów. Zabiorą nas w muzyczną podróż symbolicznie rozpoczynającą letni wypoczynek.
Zapraszamy na ten wyjątkowy, ostatni w tym roku szkolnym, koncert wszystkich sympatyków muzyki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wspólnie doceńmy naszych młodych artystów, którzy przez cały rok szkolny wytrwale zgłębiali tajniki najpiękniejszej ze sztuk, a teraz podzielą się z nami swoją wrażliwością.
Dziękujemy dyrekcji i pracownikom Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie za udostępnienie sali widowiskowej i profesjonalną obsługę techniczną koncertu.
Do zobaczenia na koncercie.