Audycja uczniów klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej
16.06.2026
Z głębi serca gratulujemy wszystkim Młodym Artystom – uczniom z klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej – wspaniałych występów podczas audycji muzycznej „Słoneczne rytmy” w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu.
Byliśmy świadkami nie tylko pięknych prezentacji muzycznych, ale przede wszystkim Waszego ogromnego skupienia, pasji i artystycznej dojrzałości.
• Dla Najmłodszych Pianistów – za odwagę, urocze i pełne wdzięku wykonania, które wywołały uśmiech na twarzach całej widowni.
• Dla Starszych Uczniów – za precyzję, techniczną swobodę oraz umiejętność przekazania głębokich emocji ukrytych w czarno-białych klawiszach fortepianu.
Szczególne podziękowania oraz wyrazy uznania kierujemy do Pani Alicji Krupowskiej Pani pedagogiczny talent, serce włożone w przygotowanie uczniów oraz wsparcie, jakim otaczała Pani każdego wykonawcę na scenie, zaowocowały tym wyjątkowym sukcesem.
Drodzy Uczniowie, jesteśmy z Was ogromnie dumni! Życzymy Wam niezgasnącej miłości do muzyki, kolejnych tak udanych koncertów oraz wspaniałych, zasłużonych wakacji pełnych słonecznych rytmów.
Brawo! Życzymy dalszych sukcesów na muzycznej ścieżce!