Audycja uczniów klasy fortepianu Pani Cecylii Sopaty
23.06.2026
Drodzy Uczniowie z klasy Pani Cecylii Sopaty!
Serdecznie gratulujemy Wam wspaniałego występu podczas! Wielkie brawa za skupienie i pasję!
Klasa i elegancja na scenie. Prezentowaliście się niezwykle uroczyście w swoich galowych strojach, tworząc piękną, artystyczną atmosferę.
Wspaniały zespół. Wasze wspólne pamiątkowe zdjęcie z Panią Cecylią emanuje ciepłem i pokazuje, jak zgraną oraz wspierającą się tworzycie grupę.
Życzymy Wam niegasnącej miłości do muzyki, samych udanych koncertów i kolejnych wspaniałych sukcesów pod skrzydłami Waszej Nauczycielki. Jesteście niesamowici!