II miejsce Kacpra Kościelniaka
18.06.2026
Z dumą informujemy o kolejnym wspaniałym osiągnięciu reprezentanta naszej szkoły. Kacper Kościelniak, uczeń klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej (PSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu, Filia Rabka-Zdrój), zdobył II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Instrumentralnym „WY-GRAJCIE RAZEM”.
Konkurs został zorganizowany przez Niepubliczną Szkołę Muzyczną I st. Preludium w Nowym Dworze Mazowieckim. Jury, w skład którego weszli wybitni muzycy i profesorowie, doceniło wysoki poziom wykonawczy oraz wrażliwość muzyczną Kacpra.
Serdecznie gratulujemy Kacprowi oraz Pani Alicji Krupowskiej tak wspaniałego sukcesu! Życzymy wytrwałości w dalszej pracy i kolejnych tak spektakularnych osiągnięć na scenach ogólnopolskich i międzynarodowych.