Powrót

II miejsce Kacpra Kościelniaka

18.06.2026

Afisz na tle kartki z nutami oraz dwie nutki złote oraz klucz wiolinowy. W górnym lewym rogu napis dyplom

Z dumą informujemy o kolejnym wspaniałym osiągnięciu reprezentanta naszej szkoły. Kacper Kościelniak, uczeń klasy fortepianu Pani Alicji Krupowskiej (PSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu, Filia Rabka-Zdrój), zdobył II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Instrumentralnym „WY-GRAJCIE RAZEM”.

Konkurs został zorganizowany przez Niepubliczną Szkołę Muzyczną I st. Preludium w Nowym Dworze Mazowieckim. Jury, w skład którego weszli wybitni muzycy i profesorowie, doceniło wysoki poziom wykonawczy oraz wrażliwość muzyczną Kacpra.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi oraz Pani Alicji Krupowskiej tak wspaniałego sukcesu! Życzymy wytrwałości w dalszej pracy i kolejnych tak spektakularnych osiągnięć na scenach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}