II miejsce Macieja Nowaka w Pałecznicy
25.05.2026
Pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje uczniowi Maciejowi Nowakowi, za zajęcie II miejsca (w Grupie IV) na VII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym dla Uczniów Szkół Muzycznych I i II Stopnia w Pałecznicy.
Sukces ten jest tym bardziej imponujący, że Pan Maciej na co dzień rozwija swój talent w klasie fagotu, a w konkursie zachwycił jury wykonaniem wymagających utworów Franciszka Liszta na fortepianie dodatkowym.
Słowa głębokiego uznania kierujemy również do nauczyciela prowadzącego, Pana Macieja Kiełpińskiego, który otrzymał Dyplom Uznania za wyróżniające przygotowanie ucznia do konkursu.
Życzymy dalszych sukcesów artystycznych, niesłabnącej pasji oraz kolejnych tak wspaniałych osiągnięć na scenach ogólnopolskich i międzynarodowych.