III miejsce Magdaleny Kościelniak
18.06.2026
Z dumą informujemy o kolejnym pięknym sukcesie reprezentantki naszej szkoły!
Magdalena Kościelniak, uczennica klasy gitary w Filii w Rabce-Zdroju, wywalczyła III miejsce w prestiżowym V Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym „WY-GRAJCIE RAZEM”, organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Muzyczną I st. „Preludium” w Nowym Dworze Mazowieckim!
Serdeczne gratulacje składamy samej laureatce za jej talent, pasję i ciężką pracę, a także Pani Jadwidze Wołek – nauczycielce prowadzącej, pod której czujnym i profesjonalnym okiem Madzia rozwija swoje muzyczne skrzydła.
Dziękujemy za godne reprezentowanie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu i życzymy kolejnych, wspaniałych sukcesów na estradach koncertowych! 🎶🏆