Powrót

III miejsce Magdaleny Kościelniak

18.06.2026

Afisz na tle kartki z nutami oraz dwie nutki złote oraz klucz wiolinowy. W górnym lewym rogu napis dyplom

Z dumą informujemy o kolejnym pięknym sukcesie reprezentantki naszej szkoły!

Magdalena Kościelniak, uczennica klasy gitary w Filii w Rabce-Zdroju, wywalczyła III miejsce w prestiżowym V Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym „WY-GRAJCIE RAZEM”, organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Muzyczną I st. „Preludium” w Nowym Dworze Mazowieckim!

Serdeczne gratulacje składamy samej laureatce za jej talent, pasję i ciężką pracę, a także Pani Jadwidze Wołek – nauczycielce prowadzącej, pod której czujnym i profesjonalnym okiem Madzia rozwija swoje muzyczne skrzydła.

Dziękujemy za godne reprezentowanie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu i życzymy kolejnych, wspaniałych sukcesów na estradach koncertowych! 🎶🏆

{"register":{"columns":[]}}