Powrót

Koncert uczniów klas pierwszych oraz zespołów instrumentalnych sekcji dętej

17.06.2026

Plakat w jasnych, beżowo-białych barwach, ozdobiony kolorowymi, rysunkowymi ilustracjami instrumentów muzycznych (m.in. akordeon, saksofon, klarnet, flet, trąbka, bębny, marakasy). Na górze znajduje się eleganckie, czarno-złote logo szkoły muzycznej. Centralną część zajmuje czytelny tekst w języku polskim, zapraszający na dwa wydarzenia muzyczne, które odbędą się tego samego dnia.

Plakat w jasnych, beżowo-białych barwach, ozdobiony kolorowymi, rysunkowymi ilustracjami instrumentów muzycznych (m.in. akordeon, saksofon, klarnet, flet, trąbka, bębny, marakasy). Na górze znajduje się eleganckie, czarno-złote logo szkoły muzycznej. Centralną część zajmuje czytelny tekst w języku polskim, zapraszający na dwa wydarzenia muzyczne, które odbędą się tego samego dnia.

🎵 Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen muzycznych wrażeń! 🎵

Młodzi artyści z sekcji dętej intensywnie przygotowywali się, aby zaprezentować Państwu swoje umiejętności. Już w najbliższy poniedziałek sala kameralna wypełni się dźwiękami instrumentów i wielkimi emocjami. Spędźcie ten czas razem z nami, wspierając naszych utalentowanych wykonawców!

{"register":{"columns":[]}}