Powrót

Koncert Absolwentów

Koncert Absolwentów
2026-06-22 15:30
 

, Sala kameralna
Plakat ma jasnoszare tło. W górnej części znajduje się logo szkoły – stylizowany monogram oraz cztery pionowe, czarne prostokąty przypominające klawisze lub elementy architektoniczne, obok których widnieje niebieski rysunek czapki absolwenta (biretu).
Poniżej umieszczono napisy informacyjne. Główny tytuł: „Koncert Absolwentów” napisany jest dużą, pogrubioną, czarną czcionką pochyłą. Pod nim znajduje się podtytuł zapisany ozdobnym, odręcznym pismem: „Uczniów Sekcji Instrumentów Dętych Szkoły Muzycznej I stopnia w Nowym Targu”.
Główną część plakatu zajmuje kolorowa, radosna grafika przedstawiająca dwójkę uśmiechniętych absolwentów – dziewczynę z brązowymi włosami i chłopaka z jasnobrązowymi włosami. Oboje są ubrani w czarne togi z niebieskimi kołnierzami. Mają uniesione w górę ręce w geście świętowania, a nad ich głowami unoszą się w powietrzu dwa czarne birety z żółtymi frędzlami. Dookoła nich rozsypane jest różowe i fioletowe konfetti.
Wokół postaci i napisów rozmieszczone są rysunki złotych instrumentów dętych: fletu podłużnego, puzonu, saksofonu oraz trąbki. W prawym dolnym rogu widoczne są fragmenty kolejnych instrumentów oraz białe nutki.
Na samym dole plakatu, na ciemniejszym szarym pasku, znajduje się fioletowy napis z datą i miejscem wydarzenia: „22 czerwca (poniedziałek) 2026 r. godz. 15.30 Sala kameralna”.

Plakat ma jasnoszare tło. W górnej części znajduje się logo szkoły – stylizowany monogram oraz cztery pionowe, czarne prostokąty przypominające klawisze lub elementy architektoniczne, obok których widnieje niebieski rysunek czapki absolwenta (biretu). Poniżej umieszczono napisy informacyjne. Główny tytuł: „Koncert Absolwentów” napisany jest dużą, pogrubioną, czarną czcionką pochyłą. Pod nim znajduje się podtytuł zapisany ozdobnym, odręcznym pismem: „Uczniów Sekcji Instrumentów Dętych Szkoły Muzycznej I stopnia w Nowym Targu”. Główną część plakatu zajmuje kolorowa, radosna grafika przedstawiająca dwójkę uśmiechniętych absolwentów – dziewczynę z brązowymi włosami i chłopaka z jasnobrązowymi włosami. Oboje są ubrani w czarne togi z niebieskimi kołnierzami. Mają uniesione w górę ręce w geście świętowania, a nad ich głowami unoszą się w powietrzu dwa czarne birety z żółtymi frędzlami. Dookoła nich rozsypane jest różowe i fioletowe konfetti. Wokół postaci i napisów rozmieszczone są rysunki złotych instrumentów dętych: fletu podłużnego, puzonu, saksofonu oraz trąbki. W prawym dolnym rogu widoczne są fragmenty kolejnych instrumentów oraz białe nutki. Na samym dole plakatu, na ciemniejszym szarym pasku, znajduje się fioletowy napis z datą i miejscem wydarzenia: „22 czerwca (poniedziałek) 2026 r. godz. 15.30 Sala kameralna”.

{"register":{"columns":[]}}