Koncert Absolwentów Uczniów Sekcji Instrumentów Dętych
17.06.2026
Zapraszamy na Koncert Absolwentów Sekcji Instrumentów Dętych
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków muzyki, rodziców oraz pedagogów na wyjątkowe wydarzenie artystyczne.
Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się Koncert Absolwentów Uczniów Sekcji Instrumentów Dętych Szkoły Muzycznej I stopnia w Nowym Targu. Będzie to doskonała okazja, aby usłyszeć efekty wieloletniej pracy naszych utalentowanych młodych muzyków i wspólnie świętować ukończenie przez nich ważnego etapu edukacji.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania tych pełnych emocji i pięknych brzmień chwil!