Koncert Absolwentów uczniów sekcji instrumentów dętych
24.06.2026
Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom I stopnia szkoły muzycznej sekcji dętej! Wasz talent, zaangażowanie i ciężka praca zostały nagrodzone.
🎶Życzymy Wam dalszych sukcesów w muzycznej podróży, niezapomnianych koncertów i rozwijania swojej pasji.
🥰Niech muzyka zawsze gości w Waszych sercach!