Powrót

Koncert Absolwentów uczniów sekcji instrumentów dętych

24.06.2026

W centralnej części stoi siedmioro młodych ludzi (pięć dziewcząt i dwóch chłopców). Wszyscy mają na głowach czarne czapki studenckie (birety) z frędzlami i trzymają w dłoniach pamiątkowe dyplomy z napisem „Certyfikat Absolwenta”. Dziewczęta są ubrane w eleganckie, ciemne sukienki lub bluzki i spodnie, natomiast chłopcy mają na sobie klasyczne białe koszule i ciemne spodnie.Po lewej i prawej stronie grupy absolwentów stoją dorośli – łącznie pięć osób. Po lewej stronie widać m.in. kobietę w białym garniturze oraz kobietę w długiej, wzorzystej sukience. Po prawej stronie stoi młoda kobieta w jasnej, koronkowej bluzce oraz mężczyzna w ciemnym ubraniu z okularami opartymi na czubku głowy. Scena ma jasną, drewnianą podłogę. W tle znajduje się ściana z drewnianych paneli, żółta roleta okienna oraz dekoracyjne balony. Po prawej stronie widać fragment ozdobnego baneru z motywem biretów i gwiazd. Wszystkie osoby są zwrócone przodem do obiektywu i uśmiechają się.

Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom I stopnia szkoły muzycznej sekcji dętej! Wasz talent, zaangażowanie i ciężka praca zostały nagrodzone. 
🎶Życzymy Wam dalszych sukcesów w muzycznej podróży, niezapomnianych koncertów i rozwijania swojej pasji. 
🥰Niech muzyka zawsze gości w Waszych sercach! 

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}