Powrót

Koncert Galowy

12.06.2026

Plakat informuje o Koncercie Galowym Uczniów i Absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Rabce-Zdroju. Górna część: Ciemne tło rozświetlone złotymi reflektorami, z eleganckimi, dużymi napisami w kolorze złotym i białym. Środkowa część: Zdjęcie ze sceny, na której znajduje się liczny zespół młodych artystów (chór, skrzypkowie, akordeonista, pianistka) oraz tancerka w tradycyjnym, czerwonym stroju. Dolna część: Czytelne informacje o dacie i miejscu wydarzenia zapisane białą czcionką na czarnym tle.

Plakat informuje o Koncercie Galowym Uczniów i Absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Rabce-Zdroju. Górna część: Ciemne tło rozświetlone złotymi reflektorami, z eleganckimi, dużymi napisami w kolorze złotym i białym. Środkowa część: Zdjęcie ze sceny, na której znajduje się liczny zespół młodych artystów (chór, skrzypkowie, akordeonista, pianistka) oraz tancerka w tradycyjnym, czerwonym stroju. Dolna część: Czytelne informacje o dacie i miejscu wydarzenia zapisane białą czcionką na czarnym tle.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.  im. Fryderyka Chopina – filia w Rabce-Zdroju – ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie kulturalne wieńczące rok szkolny 2025/2026.

We wtorek, 23 czerwca o godzinie 16:30, w sali Teatru Lalek „Rabcio” odbędzie się Koncert Galowy Uczniów naszej szkoły.

W programie wieczoru znajdą się występy młodych artystów - obecnych uczniów szkoły - którzy zaprezentują swój dorobek artystyczny zdobyty pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Usłyszymy utwory klasyczne i współczesne w wykonaniu solistów oraz zespołów kameralnych.

Zwieńczeniem koncertu będzie występ Chóru Chochliki z zespołem smyczkowym pod dyrekcją Małgorzaty Majdy.

To doskonała okazja, by w atmosferze muzycznej uroczystości wspólnie podsumować kolejny rok nauki i pracy, a także pożegnać tych, którzy opuszczają mury szkoły, by dalej rozwijać swoje muzyczne pasje.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

{"register":{"columns":[]}}