Powrót

Recital dyplomowy Aleksandry Rużyczki

09.06.2026

Plakat promuje Recital Dyplomowy Aleksandry Rużyczki, która kończy naukę w klasie skrzypiec pod okiem mgr Karoliny Bartczyszyn-Południak. Wydarzenie zaplanowano na 11 czerwca 2026 roku na godzinę 17:00 (godzinę przed recitalem Julii) w sali koncertowej PSM w Nowym Targu. Zdjęcie na plakacie ma bardzo naturalny, niemal filmowy klimat – dyplomantka pozuje ze skrzypcami na skale, na tle łąk w świetle zachodzącego słońca. W programie koncertu znajdą się arcydzieła literatury skrzypcowej autorstwa: J. S. Bacha L. van Beethovena M. Brucha J. Brahmsa Solistce przy fortepianie będzie towarzyszył niezastąpiony mgr Jarosław Olszewski.

Plakat promuje Recital Dyplomowy Aleksandry Rużyczki, która kończy naukę w klasie skrzypiec pod okiem mgr Karoliny Bartczyszyn-Południak. Wydarzenie zaplanowano na 11 czerwca 2026 roku na godzinę 17:00 (godzinę przed recitalem Julii) w sali koncertowej PSM w Nowym Targu. Zdjęcie na plakacie ma bardzo naturalny, niemal filmowy klimat – dyplomantka pozuje ze skrzypcami na skale, na tle łąk w świetle zachodzącego słońca. W programie koncertu znajdą się arcydzieła literatury skrzypcowej autorstwa: J. S. Bacha L. van Beethovena M. Brucha J. Brahmsa Solistce przy fortepianie będzie towarzyszył niezastąpiony mgr Jarosław Olszewski.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu serdecznie zaprasza na kolejny koncert dyplomowy. Już 11 czerwca o godzinie 17:00 swoje umiejętności zaprezentuje skrzypaczka Aleksandra Rużyczka.

W programie recitalu usłyszymy dzieła wielkich mistrzów: Bacha, Beethovena, Brucha oraz Brahmsa. Aleksandra wystąpi z towarzyszeniem pianisty mgr Jarosława Olszewskiego. Za przygotowanie merytoryczne dyplomantki odpowiada mgr Karolina Bartczyszyn-Południak.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki klasycznej do wspólnego przeżywania tego artystycznego wydarzenia w Sali koncertowej naszej szkoły. Wstęp wolny!

{"register":{"columns":[]}}