Recital dyplomowy Aleksandry Rużyczki
09.06.2026
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Nowym Targu serdecznie zaprasza na kolejny koncert dyplomowy. Już 11 czerwca o godzinie 17:00 swoje umiejętności zaprezentuje skrzypaczka Aleksandra Rużyczka.
W programie recitalu usłyszymy dzieła wielkich mistrzów: Bacha, Beethovena, Brucha oraz Brahmsa. Aleksandra wystąpi z towarzyszeniem pianisty mgr Jarosława Olszewskiego. Za przygotowanie merytoryczne dyplomantki odpowiada mgr Karolina Bartczyszyn-Południak.
Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki klasycznej do wspólnego przeżywania tego artystycznego wydarzenia w Sali koncertowej naszej szkoły. Wstęp wolny!