Wyróżnienie Sary Stanek w Tychach
09.06.2026
Z dumą informujemy o kolejnym wspaniałym osiągnięciu reprezentantki naszej szkoły. W dniach 30–31 maja 2026 roku w Tychach odbył się I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Feliksa Rybickiego.
Nasza uczennica, Sara Stanek, zaprezentowała niezwykle wysoki poziom artystyczny i zdobyła w tym prestiżowym wydarzeniu Wyróżnienie!
Serdeczne gratulacje składamy Sarze oraz jej pedagogowi, Pani Agnieszce Derebas, pod której kierunkiem młoda pianistka rozwija swój talent. Życzymy dalszych sukcesów, niesłabnącej pasji oraz kolejnych wspaniałych występów na scenach ogólnopolskich i międzynarodowych!