Wspólne kolędowanie w Wilczej
12.01.2026
Niedziela, 11 stycznia, była dla uczniów zespołów instrumentalnych I stopnia wyjątkowym dniem pełnym muzycznych wrażeń! Młodzi artyści z pasją występowali podczas wspólnego kolędowania w kościele w Wilczej, tworząc magiczną atmosferę pełną najpiękniejszych dźwięków i scenicznego uroku. W repertuarze znalazły się zarówno tradycyjne polskie kolędy, jak i świąteczne utwory, które oczarowały zebraną publiczność.
Całość poprowadziła niezastąpiona Romana KUCZERA, która przygotowała dzieci do występu wspólnie z Barbara Bytner. Ukrytym muzykiem tego występu była pianistka Ksenia WIĘCEK-ŁUCZAK, której piękny akompaniament dodał magii kolędowaniu.
Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za serdeczne przyjęcie, wsparcie i słodkości oraz Panu Wiesławowi Tarasiuk za zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia i zaproszenie naszej szkoły do udziału.
Ps. dodamy, że my już nie możemy się doczekać kolejnego wspólnego muzykowania!