2022/2023
Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2022/2023
Klasa fortepianu nauczycielki Izabeli Dulińskiej-Bolsewicz:
uczeń Marcel Forgiel (kl.IV/6)
- Tytuł Laureata w VII Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów w ramach Festiwalu FORTE (9 grudnia 2022r.)
- III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym dla uczniów klas fortepianu głównego, dodatkowego i obowiązkowego Szkół Muzycznych I i II stopnia CLAVIMANIA 2022 w Krakowie (15-16 grudnia 2022r.)
- I miejsce w międzynarodowym konkursie 13th World Open Music Competition (19 grudnia 2022r.)
- Wyróżnienie w IV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Libiążu (28-29 stycznia 2023r.)
Klasa fortepianu nauczycielki Grażyny Bukartyk:
uczeń Marcel Forgiel (kl.IV/6)
- Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie „Co młodym w duszy gra?” w Rudzie Śląskiej
- I miejsce w Ad Libitum International Piano Competition (online)
- II miejsce, nagroda specjalna JM Rektora AMKL we Wrocławiu w XXV Kłodzkim Konkursie Pianistycznym
- I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza (online)
Klasa fortepianu nauczycielki Marty Łysyganicz:
uczennica Natalia Klepuszewska (kl.I/6)
- III miejsce oraz Nagroda Specjalna JM Rektora AMKL prof. dra hab. Krystiana Kiełba,w XXV Kłodzkim Konkursie Pianistycznym
Klasa fortepianu nauczycielki Julii Rumińskiej - Wyrwy:
uczennica Amelia Stefanko (kl.II/6)
- Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Forum Młodych Pianistów" im. Gertrudy Konatkowskiej w Poznaniu
- Wyróżnienie l stopnia w XVl Ogólnopolskim "Łowieckim" Konkursie Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu
Klasa gitary nauczyciela Łukasza Figiela:
uczennica Agata Kazimierowicz (kl.VI/6)
- II miejsce w XVI Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla Dzieci w Rybniku (10 grudnia 2022r.)
- I Miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym “Wśród pól” w Witowicach
uczennica Adriana Czech (kl.III/6)
- Wyróżnienie w XVI Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla Dzieci w Rybniku (10 grudnia 2022r.)
Klasa skrzypiec nauczycielki Edyty Kornafel:
uczennica Agata Kostanowicz (kl.III/6)
- III miejsce w międzynarodowym konkursie The Josef Micka Violin Competition w Pradze (21-23 października 2022r.)
- I miejsce w XI Konkursie Małego Skrzypka w Oławie
- I miejsce w kategorii I w XII Ogólnopolskich Spotkaniach Skrzypcowych im. prof. Mirosława Ławrynowicza w Płocku, organizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej
- I miejsce w XIX Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu
- I miejsce w kategorii II w VIII Lubuskim Konkursie Skrzypcowym w Gorzowie Wielkopolskim
- I miejsce w X Konfrontacjach Młodych Skrzypków w Opolu
- Wyróżnienie w Arnold Rose International Violin Competition Vienna
- I miejsce oraz wyróżnienie za najwyższą punktację w kategorii A, grupa 2 w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia „Virtuoso!"
- I miejsce w II kategorii i Nagroda Specjalna Konkursu za najlepsze wykonanie koncertu Oskara Riedinga w X Ogólnopolskim Konkursie „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding” w Warszawie - konkurs organizowany przez Centrum Edukacji Artystycznej
- I miejsce w I kategorii na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym w Sosnowcu
uczennica Zuzanna Szczepańska (kl.I/6)
- IV miejsce w XIX Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu
uczennica Lena Woźniak (kl. IV/6)
- III miejsce w XI Konkursie Małego Skrzypka w Oławie
Klasa skrzypiec nauczycielki Katarzyny Tracz:
uczennica Lena Tupiec (kl.II/6)
- Tytuł Laureata w VII Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów w ramach Festiwalu FORTE (9 grudnia 2022r.)
- Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Smyczkowych dla uczniów klas skrzypiec, altówki i wiolonczeli Szkół Muzycznych I i II stopnia PIZZICATO w Krakowie (10-12 grudnia 2022)
uczennica Liliana Kuboń (kl.II/4)
- I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Instrumentalnym w Miliczu
Klasa fletu nauczycielki Agaty Podlejskiej:
uczennica Alicja Sobczak (kl.II/6)
- Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Fletowym Stowarzyszenia Flecistów Polskich „Śpiewające Fleciki”
- Wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym w Pleszewie
- III miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym „Festiwal Młodego Wirtuoza” (online)
- II miejsce na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu „Zakręcone Fleciki” w Rybniku
Klasa klarnetu nauczyciela Konrada Kołtuna:
uczennica Julia Stefanko (kl. III/6)
- II miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Muzycznym OPUS 2023
- Wyróżnienie IIst. w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym VIRTUOSO!
- Wyróżnienie w XV Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim
uczeń Krystian Szuszkiewicz (kl.IV/4)
- Wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Instrumentalnym w Miliczu
Klasa trąbki nauczyciela Pawła Ficonia:
uczeń Igor Honc (kl. I/4)
- II miejsce na IV Międzyszkolnych Konfrontacjach Trębaczy w Jeleniej Górze
uczeń Bartosz Sieklucki (kl.IV/6)
- I miejsce na IV Międzyszkolnych Konfrontacjach Trębaczy w Jeleniej Górze
- II miejsce na V Międzynarodowym Konkursie Muzycznym OPUS 2023
uczeń Mateusz Forgiel (kl.IV/6)
- I miejsce na 14 World Open Music Competition 2023
- III miejsce na V Międzynarodowym Konkursie Muzycznym OPUS 2023