Tytuł/stanowisko: Nauczyciel gitary

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Świnoujściu zatrudni od dnia 01 września 2023 r. nauczyciela gitary w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 31-05-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Zatrudnienie od dnia 1 września 2023 r. w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków

Nauka gry na gitarze, prowadzenie zespołu instrumentalnego.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: zachodniopomorskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Świnoujściu, ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście.

Wymagania

Kwalifikacje do naucznia przedmiotu zgodne z Rozporządzeniem Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych.

Dokumenty poświadczające posiadane wykształcenie wraz z przygotowaniem pedagogicznym. Podanie o pracę. Zgoda na przetwarzanie danych osbowych w celach rekrutacyjnych.

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek stażowy
  • dodatek motywacyny
  • świadczenia socjalne

  • Osoba kontaktowa: Monika Siuta
  • Telefon: (91) 321 34 62
  • e-mail: sekretariat@psm.swi.pl
  • Adres: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Świnoujściu, ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście
Pierwsza publikacja:
02.05.2023 14:42 Monika Siuta
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Grażyna Sołtyk
Oferta pracy: nauczyciel gitary 3.0 13.06.2023 10:56 Monika Siuta
Oferta pracy: nauczyciel gitary 2.0 08.05.2023 11:23 Monika Siuta
Oferta pracy: nauczyciel gitary 1.0 02.05.2023 14:42 Monika Siuta