Kadra pedagogiczna
Kadra PSM I i II stopnia w Żyrardowie
Dyrektor Szkoły
Sebastian Raj
Zastępca Dyrektora Szkoły
Małgorzata Sęk
Zastępca Dyrektora Szkoły
Michał Niżyński
Kierownik Filii w Kaskach
Małgorzata Herrera – Szydłowska
Sekcja instrumentów dętych i perkusji
Kierownik sekcji
Małgorzata Herrera-Szydłowska - puzon
- Gruchała Hubert - saksofon
- Kwaśny Andrzej - trąbka
- Matysiak Jerzy - klarnet
- Enriquez-Nej Katarzyna - obój
- Nidzworski Szymon - saksofon
- Nikiciuk Anna - flet
- Rogowiecka Agnieszka - flet
- Dąbrowski Paweł - fagot
- Woliński Tadeusz - waltornia
- Kwaśny Izabela - prekusja
- Piotrowski Daniel - perkusja
Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary
Kierownik Sekcji
Katarzyna Horbowicz-Kinal - wiolonczela
- Barbulant Justyna - skrzypce
- Leszek Tadeusz - kontrabas
- Malik Kamila - skrzypce
- Protasik Roman - altówka
- Sęk Małgorzata - wiolonczela
- Sroczyńska Małgorzata - wiolonczela
- Stypułkowska-Szyszko Judyta - skrzypce
- Szcześniak Tomasz - gitara
- Szymańska Patrycja – skrzypce
- Szemraj Konstanty - gitara
Sekcja fortepianu i akordeonu
Kierownik Sekcji
Marta Guzik - fortepian, akompaniament
- Aliszewski Miłosz - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament
- Bidler Robert – fortepian obowiązkowy, fortepian dodatkowy, akompaniament
- Budnik Elżbieta - fortepian, fortepian obowiązkowy, akompaniament
- Chiżyńska Gabriela – fortepian, fortepian obowiązkowy
- Drobot-Kierzkowska Ludmiła - fortepian dodatkowy,
- Grabalska – Dukaczewska Beata – fortepian, fortepian dodatkowy
- Gaś Anna – fortepian, fortepian obowiązkowy
- Konsek Dorota – fortepian, fortepian dodatkowy
- Kwiatkowska Katarzyna – fortepian obowiązkowy, akompaniament
- Lepak Aldona - fortepian, fortepian obowiązkowy, akompaniament
- Mazurek Joanna - fortepian, fortepian dodatkowy
- Mazurek Krzysztof - akordeon
- Mirska-Kowalczyk Danuta - fortepian
- Raj Sebastian - fortepian
- Szymanowicz Piotr - fortepian, fortepian obowiązkowy, akompaniament
- Sokołowski Jakub – akompaniament, fortepian obowiązkowy
- Levandovskaia-Koncewicz Anastasia - fortepian, fortepian obowiązkowy, akompaniament
- Ostaszewski Tomasz - akordeon
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych
Kierownik sekcji
Michał Niżyński - kształcenie słuchu, harmonia, formy muzyczne, orkiestra
- Dziubińska Katarzyna - kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut, harmonia,
- Bińkowska-Chuda Wiesława - audycje muzyczne
- Jemielita Ewa - literatura muzyczna, historia muzyki
- Bednarska Iwona - kształcenie słuchu, chór
- Majksner-Krzywicka Krystyna - orkiestra smyczkowa, zespół wokalny
- Wasiak Krystyna - kształcenie słuchu,
- Wolszczak Agnieszka - kształcenie słuchu, rytmika
- Włodarczyk Izabella - kształcenie słuchu, formy muzyczne
- Słowik Zbigniew - zasady muzyki z elementami edycji nut, kształcenie słuchu, harmonia
Lista nauczycieli filii
Kierownik Filii
Małgorzata Herrera – Szydłowska - puzon
- Guzik Marta - akompaniament, fortepian dodatkowy
- Staszak-Gut Halina - akompaniament, fortepian dodatkowy
- Mazur Filip - trąbka
- Malina Łukasz - klarnet
- Czajkowski Adam - orkiestra
- Piotrowski Daniel - perkusja
- Bednarska Iwona - kształcenie słuchu, zespół wokalny
- Mocała Tomasz - trąbka
- Woliński Tadeusz - waltornia
- Gruchała Hubert - saksofon
- Nikiciuk Anna - flet
- Majksner-Krzywicka Krystyna - wiedza o muzyce
Biblioteka
- Jadwiga Polak
- Bożena Wiśniewska
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 26.12.2022 21:02 Marcin Matusiak
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Hanna Aliszewska
Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
---|---|---|
Kadra pedagogiczna | 5.0 | 06.10.2023 09:08 Hanna Aliszewska |
Kadra pedagogiczna | 4.0 | 06.10.2023 08:56 Hanna Aliszewska |
Kadra pedagogiczna | 3.0 | 15.09.2023 11:25 Marcin Matusiak |
Kadra pedagogiczna | 2.0 | 27.12.2022 14:37 Marcin Matusiak |
Kadra pedagogiczna | 1.0 | 26.12.2022 21:02 Marcin Matusiak |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP