W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Bezpieczne wakacje

Konkurs „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie"

Konkurs „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie"

Corocznie na terenie woj. śląskiego prowadzona jest akcja pt. „Bezpieczne Wakacje”. Jej celem jest stworzenie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie woj. śląskiego, w zakresie bezpiecznych zachowań zdrowotnych podczas wypoczynku letniego oraz zwrócenie szczególnej uwagi na: obowiązujące zasady bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa SARS-Cov-2, bezpieczne korzystanie z kąpieli słonecznych, profilaktykę uzależnień (tytoń, alkohol, narkotyki w tym dopalacze), profilaktykę boreliozy i odkleszczowego zapalenia mózgu.

Akcja jest skierowana do dzieci, młodzieży, kadry pedagogicznej, opiekunów kolonii, rodziców i opiekunów oraz ogółu społeczeństwa.

Zgodnie z ustawą o Państwowej Inspekcji Sanitarnej do zakresu działań Państwowej Inspekcji Sanitarnej w dziedzinie bieżącego nadzoru sanitarnego należy kontrola przestrzegania przepisów określających wymagania higieniczne i zdrowotne między innymi w ośrodkach wypoczynku.

Materiały

Grzyby broszura
GRZYBY​_broszura​_A5​_​_24-09.pdf 0.61MB
Regulamin konkursu
Regulamin​_konkursu​_na​_film​_2021​_​_wypoczynek​_dzieci.pdf 0.12MB
Zgłoszenie do udziału w konkursie
zalacznik​_nr​_1​_Zgloszenie​_do​_udziału​_w​_konkursie​_477485​_684004.doc 0.04MB

Zdjęcia (2)