Nasze działania w styczniu i lutym 2026
W styczniu i lutym pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdyni uczestniczyli w trzech wydarzeniach, podczas których utworzyli stoiska profilaktyczno - edukacyjne.
- 25 stycznia byliśmy w CH Riviera w Gdyni, gdzie odbył się 34 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza Stacja po raz kolejny włączyła się w pomoc. Podczas tego wydarzenia, z racji trwających w tym czasie ferii w województwie pomorskim, sporą część edukacji poświęciliśmy bezpiecznemu wypoczynkowi zimowemu.
Rozmawialiśmy także na temat najnowszej kampanii EFSY: Plant Health 4 Life.
Więcej informacji na temat tej Kampanii tutaj: https://www.efsa.europa.eu/pl/plh4l
- 7 lutego odbył się Bieg Urodzinowy Gdyni, który był symbolicznym otwarciem obchodów setnych urodzin miasta. Nasze działania prowadziliśmy w samym centrum zawodów na Skwerze Kościuszki. Odwiedziło nas bardzo dużo ludzi, przez co było bardzo pracowicie, ale i bardzo pozytywnie :)
- 13 lutego byliśmy w Centrum Nauki Experyment w Gdyni podczas wydarzenia NaukoweLove. Nasze stoisko znajdowało się w Strefie Zdrowia i wzbudziło spore zainteresowanie uczestników. Dziękujemy za wszystkie ciekawe rozmowy.
Zapraszamy na nasze kolejne akcje profilaktyczno - edukacyjne.