W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podziękowania dla Pani Ewy Kamińskiej

Ewa_Kamińska

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy Wojciech Koper oficjalnie podziękował Zastępcy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grudziądzu Ewie Kamińskiej, która po 35 latach pracy w Państwowej Inspekcji Sanitarnej udaje się na zasłużoną emeryturę.

Pani Ewa Kamińska została zatrudniona w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w 1986 roku w Oddziale Higieny Pracy. Z kolei w 2003 roku mianowano ją na Zastępcę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grudziądzu. To w sumie 35 lat pracy w Państwowej Inspekcji Sanitarnej. 

- Pragnę wszystkim Państwu podziękować za współpracę, pomoc i wsparcie oraz życzyć Państwu wszystkiego najlepszego w pracy zawodowej i w życiu osobistym, dużo zdrowia, radości i satysfakcji – powiedziała Ewa Kamińska.

Za lata współpracy oficjalnie podziękował Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, który udał się do Grudziądza, aby osobiście złożyć wyrazy uznania oraz okazały pamiątkowy grawerton.

- Serdecznie dziękuję za wieloletnią, owocną i rzetelną pracę na rzecz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Za zaangażowanie, dyspozycyjność, uczciwość oraz nienaganne wypełnianie powierzonych obowiązków. Życzę dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności – życzył Wojciech Koper.

Życzymy samych pogodnych i radosnych chwil na zasłużonej emeryturze!

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
28.07.2021 23:27 Marcin Długoński
Pierwsza publikacja:
28.07.2021 23:27 Marcin Długoński