W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Aplikacja STOP COVID PROTEGO SAFE

09.04.2021

Aplikacja STOP COVID PROTEGO SAFE monitoruje nasze otoczenie w poszukiwaniu innych urządzeń, na których jest zainstalowana. „Zapamiętuje” każde spotkanie, które trwało więcej niż 15 minut i odbyło się w odległości poniżej 2 metrów. Jeśli któryś z użytkowników zachoruje – pozostali, z którymi miał kontakt w ciągu ostatnich 14 dni, otrzymają powiadomienie. Dzięki temu będą mogli ochronić siebie i innych.

Na tle osoby trzymającej telefon (ramię i dłonie) zamieszczono w zół tym polu prostokąta logo aplikacji (na granitowym tle kontur krzyża biło-czerwony. Czarny napis "STOP COVID PROTEGO SAFE.
Pod nim widnieje napis w kolorze morskim: DZIĘKI STOP COVID PROTEGO SAFE BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY I RAPORTUJ POGORSZENIE STANU ZDROWIA W PRZYPADKU RYZYKA INFEKCJI. W dolnym lewym rogu widnieje logo Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Obramowanie w kolorze granatowym, na którym umieszczony jest napis Państwowa Inspekcja Sanitarna. W środku na czerwonym tle znajduje się biały kwadrat z wizerunkiem orła)