W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Badania przesiewowe u nauczycieli

09.01.2021

Badania przesiewowe u nauczycieli i pracowników administracyjnych klas I-III szkół podstawowych oraz specjalnych – harmonogram powiatu kamieńskiego

Tablica szkolna z informacją o testach dla nauczycieli

W dniach od 12 stycznia 2021 w powiecie kamieńskim odbędzie się testowanie w kierunku SARS-CoV-2 nauczycieli i pracowników administracyjnych szkół podstawowych i specjalnych w dwóch punktach wymazowych:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi, ul. Wolińska 9a  72-400 Kamień Pomorski

(Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim , Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie, Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej, Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Golczewie -ZSP, Szkoła Podstawowa we Wrzosowie, Szkoła Podstawowa w Jarszewie, Szkoła Podstawowa w Stuchowie, Szkoła Podstawowa im. Juliana Grϋnera w Świerznie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamieniu Pomorskim, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Kamieniu Pomorskim)

 

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego, ul. Spokojna 1,  72-510 Wolin

(Społeczna Szkoła Podstawowa w Ładzinie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Dargobądzu, Publiczna Szkoła Podstawowa w Koniewie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Troszynie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolinie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. dr W. Szafera w Wapnicy, Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyzdrojach, Szkoła Podstawowa w Kołczewie)

 

data

PSSE

Punkt wymazowy

12.01.2021r.

Kamień Pomorski

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi, ul. Wolińska 9a  72-400 Kamień Pomorski

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego, ul. Spokojna 1,  72-510 Wolin

 

szystkich nauczycieli i pracowników administracyjnych, którzy zgłosili się do akcji testowania zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem przygotowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie oraz podstawowymi informacjami dotyczącymi przygotowania się do badania.

Jak przygotować się do badania

Na badanie należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych oraz na poddanie się badaniu.

Minimum 2 godziny przed badaniem:

  • nie spożywaj posiłków,
  • nie pij,
  • nie żuj gumy,
  • nie płucz jamy ustnej i nosa,
  • nie myj zębów,
  • nie przyjmuj leków,
  • nie pal papierosów.

Jak otrzymam wynik

Wynik będzie widoczny na Internetowym Koncie Pacjenta, a w przypadku braku IKP – pod numerem telefonu 222 500 115.

 

Materiały

Harmonogram​_szczegółowy12​_01​_2021
Harmonogram​_szczegółowy​_Kamieński​_12​_01​_2021.pdf 0.22MB
Harmonogram ramowy
Harmonogram​_ramowy​_akt​_20210112.pdf 0.42MB