W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szkolenie próbkobiorców organizowane przez Sekcję Higieny Komunalnej PSSE w Kamieniu Pomorskim

14.04.2025

Zdjęcie przedstawia rękę w rękawiczce ochronnej trzymającej butelkę z próbką wody w tle akwen wodny otoczony drzewami

Sekcja Higieny Komunalnej uprzejmie informuje o zaplanowanym szkoleniu dla osób pobierających próbki wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Szkolenie odbędzie się w dniu 09 maja 2025 r. od godz. 10.00 w sali konferencyjnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim przy
ul. Wolińskiej 7B.

Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu obejmującego zakresem następujące zagadnienia:

  • Podstawy prawne;
  • Podstawowe zasady pobierania i transportowania próbek wody;
  • Dokumentowanie pobierania próbek wody;
  • Dyskusja.

 

Po ukończeniu szkolenia, uczestnik otrzyma Zaświadczenie o uzyskaniu uprawnień próbkobiorcy w zakresie pobierania i postępowania z próbkami wody przeznaczonej do spożycia podpisane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kamieniu Pomorskim.

 

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, potwierdzenie udziału w szkoleniu należy zgłosić do dnia 06.05.2025 r. pod numerem telefonu 913820144 wew. 234 lub na adres e-mail: hk.psse.kamienpomorski@sanepid.gov.pl wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym.

W przypadku dodatkowych pytań należy kontaktować się z Sekcją Higieny Komunalnej  pod nr telefonu 913820144 wew. 234

Materiały

formularz zgłoszeniowy
formularz​_2025.doc 0.81MB
{"register":{"columns":[]}}